fifa-17-download

Pełna wersja FIFA 17 – emocje większe niż kiedykolwiek!

W połowie września miała miejsce premiera wersji demonstracyjnej gry FIFA 17. Miliony graczy z całego świata bardzo pozytywnie ocenili zmiany, które przyniosła nowa edycja kultowej gry. FIFA do pobrania za darmo pełna wersja powinna być dostępna po oficjalnej premierze, czyli już 27 września.

Wersja demonstracyjna tej kultowej gry pozwala na grę aż dziesięcioma różnymi drużynami. Są to składy, które są najchętniej wybierane przez graczy. Wszyscy zawodnicy są doskonale odwzorowani, dzięki czemu gracze mają wrażenie jakby oglądali prawdziwy mecz futbolowy. W FIFA 17 demo gracz może przetestować dwa różne stadiony – Suita City i Old Trafford. Gracz będzie mógł sprawdzić, jak funkcjonują w nowej odsłonie trzy typy rozgrywek, znane mu z poprzednich edycji gry. Demo jest dostępne na konsole Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Oczywiście w grę będą mogli zagrać również posiadacze komputerów.

Co prezentuje pełna wersja FIFA 17

W grze FIFA 17 download został wykorzystany nowy silnik graficzny – Frostbite. Sprawia on, że wizerunki piłkarzy mogą jeszcze bardziej przypominać ich realne odpowiedniki. Ponadto wprowadzono szereg usprawnień, które znacząco podnoszą poziom rozgrywki. Przede wszystkim zmieniono sposób wykonywania rzutów rożnych, z autu oraz rzutów wolnych. Gracz może ingerować w sposób nabiegu, dzięki czemu może zmylić swojego przeciwnika i zdobyć upragnionego gola.

Nowości w pełnej wersji FIFA 17

FIFA 17 po raz pierwszy umożliwi grę w trybie fabularnym. Główną postacią tego trybu jest Alex Hunter – początkujący piłkarz, nieznany szerokiej publice, który zaczyna swoją karierę w Premier League. Gracz będzie miał za zadanie pokierować karierą zawodnika nie tylko na boisku. Tryb fabularny umożliwia prowadzenie rozmów z innymi piłkarzami w szatni, z trenerami oraz innymi postaciami. Gracz będzie musiał nieraz mocno się nagimnastykować, aby doprowadzić Alexa Huntera na sam szczyt. Nie będzie to zadanie łatwe, jednakże z pewnością gra w trybie fabularnym będzie się wiązała z licznymi emocjami.