jaka torebka

Co każda kobieta powinna nosić w torebce?

Kobietki! Każda z Nas kocha kosmetyki, ciuszki, torebki, buty ! Ale dzisiaj na temat torebki a mianowicie – co w niej powinno znaleźć się obowiązkowo ! Oczywiście jeszcze torebka im większa, tym lepsza 🙂

Wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, które przydadzą się w różnych sytuacjach powinnyśmy mieć pod ręką. Przedstawiam oto te rzeczy :
* Wiadomo, że telefon rzecz święta pod ręką a przy okazji jeśli wiemy, że cały dzień będziemy poza domem a telefon będziemy używać w znacznym stopniu to wypadałoby zabrać ładowarkę.
* Klucze, portfel i dokumenty – bez tego ani rusz ! Podstawa podstawy.
* Chusteczki wraz z tabletkami przeciwbólowymi – nie wiadomo gdzie i kiedy dopadnie Nas np ból głowy. Lepiej być przygotowanym na to, niż nie móc skupić się w pracy czy szkole.

Co jeszcze powinno znaleźć się w kobiecej torebce?

* Mini parasolka – idealnie jest mieć przy sobie, gdy nagle zacznie padać a Ty nie jesteś w pobliżu budynków lub poddaszy by się schować.
* Przydatny okazuje się tusz do rzęs ! A co jeśli rozpłaczesz się i zmyje Ci się makijaż a masz ważne spotkanie? Oczywiście może tak być, lecz nie musi, gdy masz przy sobie kosmetyk i możesz od razu pomalować się 🙂
* Guma do żucia staje się przydatna, gdy po posiłku na mieście nie możesz umyć zębów.
* Ostania rzecz to bielizna – skarpetki i majtki. Jeśli wiesz, że jest możliwość nie wrócenia do domu na noc – warto zabrać ze sobą na wszelki wypadek 🙂

Kobieta pomieści wszystko w swojej torebce 🙂

Dużo rzeczy na dużą torebkę 🙂 Ale lepiej mieć na wszelki wypadek je, niż martwić się tym, co się stanie gdy nie mamy ich przy sobie !